אח גדול – אומנות יצירת התוכן משום דבר

שום דבר נברא בידי דבר ומהיום הראשון הרגיש כי דבר לא משיב לו אהבה. דבר היה גבר מסוקס, מרשים ונעלה בחוכמתו לכן לא טרח לאהוב דברים מיותרים. בילדותו של שום דבר,  דבר מחץ בטעות את רכבת הצעצוע החשמלית של שום עם רגלו. מראה הרכבת המרוסקת שבר את ליבו של שום דבר ודבר לא חשב להצטער על כך.

"כיצד יתכן שדבר לא רואה עד כמה שאני מגניב ?" חשב שום דבר בעודו יושב על כיסא ושותה בירה שחורה צוננת. "אני חייב להוכיח לדבר שאני מיוחד" הוא חשב לעצמו וכמעט נחנק מהבירה השחורה כאשר רעיון מרושע זחל למוחו. שום דבר מצא קופסה ישנה של נתיכים שרופים. אסף סרדינים יבשים וגם חוטי תייל חלודים. הוא ישב בחדרו ימים ולילות ולא זז מהמקום גם לא בשביל שירותים , עובד במרץ מחבר , מדביק מנסר. בחורף כבר היה לו אב טיפוס מתפקד ולאחר 3 שנים אח גדול בא לעולם.

האנשים אהבו את אח גדול. הם סגדו לו בפייסבוק והקריבו קורבנות אדם למענו. מאחורי הקלעים היה שום דבר אשר משך בחוטים. אנשים לא ידעו בהתחלה ששום דבר עומד מאחורי אח גדול אבל גם אם ידעו זה לא היה משנה דבר. עם הצלחתו של אח גדול דבר החליט לפרוש מהחיים הציבוריים לבקתת יער בדקוטה הצפונית ולהפוך לחוטב עצים. אם אנשים רוצים לסגוד לאח גדול אין לדבר שום דבר מיוחד יותר להציע להם. עדיפים חיים שקטים ביער, מקטרת בערב וצייד דובים.

הכוח הטריף את שום דבר לפתע הוא יכל להשיג כל חציל בטחינה אשר רצה (גם ממוסקבה. לא היה דבר באזור שיכול היה להרוס לו את זה, לשבור לו את אח גדול כמו את רכבת הצעצוע. שום דבר נהיה פופלרי מאוד. כל כך פופלרי שהוא החליט לרוץ לראשות הממשלה. הוא הוציא כמה ברגים מאח גדול כדי שהאנשים ילכו אחריו באש ובמים. לבסוף כאשר אנשים התחילו לקרוא לילדים שלהם אח גדול הוא החליט לפעול. הוא התפרץ לשידור של חדשות ערוץ 2 ופנה לאומה "אזרחים יקרים, כאן שום דבר. ברצוני להיות ראש ממשלה ולפעול למען מזרח תיכון שונה" לאחר מכן אנשי הבטחון הוציאו אותו אבל זה היה מאוחר מדי , המסר כבר נשמע. אנשים גדלו כל כך הרבה זמן עם שום דבר ברקע שהם החליטו לתת את האמון המלא בשום דבר. יצאה קריאה בציבור , הממשלה נפלה על אי אמון בה. שום דבר עלה לשלטון.

הגזירה הראשונה היתה חצילים. הם מקודשים לכבודו של השום דבר. כל האוכל חציל דינו להפוך לטחינה. האזרחים כיבדו את החוק החדש בהתחלה אבל אחרי ששום דבר לקח את כל הכסף מתקציב החינוך וקבר אותו על הירח העם החליט שדי לו משום דבר. יצא שליח מיוחד לדקוטה הצפונית לאתר את דבר ולהתחנן בפניו שיחזור אליהם. וישיב את הסדר על כנו.

נשאלת השאלה אם לסיפור יהיה המשך….אני מניח שאם לאח גדול יש המשך אז גם לזה יהיה.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s